Skrytki depozytowe

 

Skrytki depozytowe ASSA ABLOY TRAKA

 

 

 

Skrytki depozytowe ASSA ABLOY Traka

 

 

System elektronicznych skrytek depozytowych Traka pozwala na kompleksowe zarządzanie wartościowym sprzętem przenośnym oraz wszelkimi przedmiotami wymagającymi szczególnego zabezpieczenia i nadzoru. Skrytki depozytowe Traka zapewniają w pełni kontrolowany dostęp do przechowywanych przedmiotów – informacja kto i kiedy starał się o dostęp do nich, kiedy zostały pobrane, a dzięki zastosowaniu technologii RFID, informację czy dokładnie to samo urządzenie zostało zwrócone na swoje miejsce.

Dodatkowe opcje, takie jak ładowanie przechowywanych przedmiotów, gwarantują, że pobrany sprzęt będzie zawsze gotowy do działania, a moduł rejestracji usterek pozwoli na szybką naprawę i wymianę problematycznych egzemplarzy.

Rodzina systemów skrytek depozytowych Traka to m.in. skrytki modularne, których rozmiar i wielkości dopasowywane są do przechowywanego przedmiotu oraz nowocześnie wyglądające systemy skrytek na laptopy i tablety.Dla szczególnie wymagających klientów przygotowujemy dedykowane rozwiązania szyte na miarę - np. skrytki na broń, medykamenty lub kilka rodzajów sprzętu.

Dostępne modele skrytek

 

 

Skrytki depozytowe Infinity

 

Skrytki depozytowe INFINITY 

Skrytki depozytowe Infinity to urządzenia zupełnie autonomiczne lub też moduły w depozytorze kluczy.

Otwarcie skrytki następuje tylko i wyłącznie po poprawnym zalogowaniu użytkownika w systemie. 

Skrytki mogą być 

Dostępne modele skrytek