Elektroniczne depozytory kluczy

Depozytor Kluczy INFINITY GI

 

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo depozytory kluczy różnych producentów.

Pomimo tego, że podstawowa funkcjonalność depozytorów kluczy jest niemal identyczna (ochrona kluczy i kontrola ich obiegu) to unikalne cechy każdego oferowanego przez nas produktu pozwalają na dopasowanie rozwiązania do potrzeb klienta. 

Depozytory kluczy dostępne w naszej ofercie są idealnym uzupełnieniem systemu klucza master. 

 

Gwarancja najlepszej oferty

Jesteśmy dystrybutorem firmy ASSA ABLOY TRAKA , Roger oraz depozytorów z serii INFINITY, dlatego gwarantujemy, że produkty tych firm oferujemy na najkorzystniejszych warunkach w naszym regionie. Wszystkie depozytory kluczy (z wyjątkiem Traka21 i Roger RKD32) jak również skrytki depozytowe wyceniane są indywidualnie według ściśle określonych potrzeb klienta.

 

Zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

Depozytory kluczy ASSA ABLOY Traka

 

Assa Abloy Traka to światowy lider w systemach zarządzania kluczami oraz przedmiotami.

Jako zaufany partner wielu firm i instytucji na całym świecie, Traka dostarcza szereg kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań z zakresu zarządzania kluczami i cennymi przedmiotami. Rozwiązania Traka zapewniają bezpieczeństwo ludziom, przedmiotom i budynkom, nawet w najbardziej wymagających środowiskach.

Zasoby warte ponad 50 mld. zł zabezpieczone przez rozwiązania ASSA ABLOY Traka

Dzięki jakości, innowacyjności oraz pełnemu zrozumieniu oczekiwań klientów, systemy Traka cieszą się reputacją godną pozazdroszczenia wśród firm oferujących podobne rozwiązania. Zanim produkt Traka trafi do klienta, jest poddawany rygorystycznym testom i szczegółowym kontrolom - wszystko w trosce o dostarczenie najwyższej jakości sprzętu i zadowolenie klienta.

Depozytory kluczy Traka to wybór wielu użytkowników. 

Traka to gwarancja jakości oraz niezawodności na wiele lat. 

Traka to gwarancja profesjonalnej obsługi pogwarancyjnej i dostępu do części przez co najmniej 10 lat !

 

Przedstawiamy Traka Touch Pro. Ewolucja znanej i sprawdzonej serii urządzeń Traka Touch.

Bazująca na niezawodnej serii Traka Touch, seria Traka Touch Pro jest rozwiązaniem bezpieczniejszym, solidniejszym i bardziej ekonomicznym, dodatkowo wzbogaconym o nowoczesny wygląd.

Seria Traka Touch Pro to najnowsze osiągnięcie w ewolucji systemów Traka, zbudowana z myślą o trwałości i elastyczności, mając na uwadze zrównoważony rozwój. Trójwarstwowe odporne na zarysowania drzwi oraz metalowe panele, zapewniają dodatkową ochronę, czyniąc urządzenie mniej podatne na atak.

Traka Touch Pro to seria o zoptymalizowanych wymiarach zapewniających dodatkową przestrzeń i łatwiejsze zarządzanie kluczami. Budowa modułowa zapewnia uniwersalność i elastyczność, a nowoczesny wygląd sprawia, że seria Traka Touch Pro wkomponuje się w każde wnętrze.

 

Dostępne modele depozytorów Traka

 

 

Depozytory kluczy INFINITY 

 

Depozytor Kluczy INFINITY GI

 

Depozytory kluczy INFINITY GI to seria rozwiązań dla szczególnie wymagających klientów.

Przeznaczone do automatycznego wydawania i deponowania kluczy, spełniają wymogi bezpiecznego rejestrowania obiegu kluczy zgodnie z RODO.

Elastyczność rozwiązania

Depozytory kluczy INFINITY to rozwiązanie, które pozwala na zindywidualizowaną konfigurację, można łączyć gniazdka kluczowe ze skrytkami o różnym przeznaczeniu i różnych wymiarach.

Depozytory mogą być integrowane z różnymi systemami w firmie jak kontrola dostępu, SSWiN,

Przeznaczone dla wielu instytucji – od dużych podmiotów, jak zakłady produkcyjne, banki, obiekty użyteczności publicznej, urzędy, obiekty wojskowe i specjalnego przeznaczenia do mniejszych firm, jak wypożyczalnie samochodów (bezobsługowe wydawanie kluczyków), narzędziownie (cenne przyrządy/narzędzia) i inne gdzie wymagane automatyzacja procesu zarządzania kluczami. 

 

Dostępne modele depozytorów infinity

 

 

Depozytory kluczy Roger

 

Depozytor kluczy Roger RKD32

Depozytor kluczy Roger RKD32 to elektro-mechaniczny system zarządzania kluczami w obiekcie.

Każdy klucz, za pomocą jednorazowej plomby, połączony jest z brelokiem RFID.

Unikalne cechy depozytora kluczy Roger RKD32 czynią go wartościowym rozwiązaniem przy zarządzaniu kluczami.

Klucze mogą być podzielone na dwie grupy (zewnętrzną i wewnętrzną) – użytkownik nie może pobrać klucza z grupy wewnętrznej, przed oddaniem pozostałych kluczy z grupy zewnętrznej.

Tryb biurowy pozwala na pobranie i zwrot kluczy bez konieczności wcześniejszej identyfikacji a system rezerwacji na zabezpieczenie klucza na potrzeby określonego użytkownika.

Depozytor kluczy Roger RKD32 pozwala na mechaniczne zwolnienie kluczy w przypadku awarii systemu. Dwa odmienne klucze mechaniczne zabezpieczają proces zwolnienia.

Depozytor kluczy RKD32 rejestruje wszelkie zdarzenia w jego obrębie: pobranie, zwrot kluczy, otwarcia i zamknięcia drzwi, jak również próbę siłowego otwarcia depozytora lub jego obudowy.

Obsługa odbywa się poprzez zintegrowany z urządzeniem dotykowy panel sterujący z przejrzystym i czytelnym dla użytkownika interfejsem. Jeden panel może obsługiwać do 4 urządzeń w postaci modułu głównego i rozszerzenia, co daje łącznie 128 kluczy obsługiwanych przez jeden panel.

Depozytor kluczy RKD32 może działać zupełnie autonomicznie lub za pomocą systemu kontroli dostępu RACS5. Dodatkowe oprogramowanie pozwala na zdalne zarządzanie urządzeniem, a możliwość integracji z innymi systemami kontroli dostępu na obsługę urządzenia bezpośrednio z ich poziomu.

Dostępne modele depozytorów Roger

 

 

 

 

Depozytor ABUS Keeper (wycofany)

KEEPER to nowoczesny depozytor do przechowywania i wydawania Twoich kluczy.

Z nim pozbędziesz się bałaganu w kluczach i podniesiesz poziom bezpieczeństwa w Twojej firmie.

Depozytor ABUS Keeper to 100% kontrola nad kluczami –  depozytor kluczy wydaje klucze tylko uprawnionym osobom, zapisując w raportach wszystkie działania użytkowników. 

Klucze można pobierać indywidulnym loginem i pinem, odciskiem palca lub kartą zbliżeniową.

Depozytor kluczy ABUS Keeper to umożliwia korzystanie z systemu RCP.